O nas

PROecco od 2011 roku zajmuje się recyklingiem odpadów oraz profesjonalnym niszczeniem dokumentów i nośników danych. Pragniemy zaoferować nasze usługi Państwa firmie.

Specjalizujemy się w utylizacji zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz mieleniu tworzyw na granulat, do ponownego wykorzystania. Dysponujemy także prasami do belowania makulatury, folii i twardych tworzyw sztucznych. Nowoczesne linie technologiczne oraz rozbudowany park maszynowy pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Zajmujemy się również profesjonalnym niszczeniem dokumentów i nośników danych, zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych i poszanowaniem tajemnicy przedsiębiorstwa. Obsługujemy wszystkie rodzaje nośników dostępnych obecnie
na rynku. Na wykonywane usługi wystawiamy certyfikaty.

Dlaczego warto wybrać współpracę z PROecco?

  • Od kilku lat działamy na polskim rynku. Poświęciliśmy ten czas na zdobywanie doświadczenia i wypracowanie wysokich standardów współpracy z klientem.
  • Dbamy o środowisko, oferując pełny zakres usług recyklingowych dla dużych
    i małych firm. Dzięki nam surowce są odzyskiwane i nie zanieczyszczają natury.
  • Jakość obsługi jest naszym atutem. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale znają się na swoim fachu, ale doradzają i pomagają wybrać najlepsze opcje.
  • Działamy legalnie i uczciwie. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi zezwoleniami na transport, przechowywanie i przetwarzanie odpadów.
  • Obsługujemy firmy na terenie całej Polski.