O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się zagospodarowaniem odpadów z tworzyw sztucznych, oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE), dodatkowo zajmujemy się również skupem złomu stalowego oraz skupem złomu metali kolorowych.

Nasza obecność na rynku sięga wielu lat, a PROecco zostało założone w 2011 roku. Ten długi okres działalności pozwolił nam zgromadzić cenne doświadczenie oraz ustalić wysokie standardy współpracy z klientami.

Nasz największym atutem jest zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale rozumieją swoją pracę, ale także służą radą i wsparciem w wyborze optymalnych rozwiązań, zawsze z myślą o naszych klientach.

Jesteśmy firmą działającą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia na transport, przechowywanie i gospodarowanie odpadami.

Nasze usługi są dostępne dla firm na terenie całej Polski, z główną koncentracją na terenie Śląska.

Co nas motywuje?

 

PROecco chce być kojarzone ze wspieraniem zrównoważonego rozwoju poprzez odpowiedzialne recyklingowe praktyki oraz skuteczne zarządzanie odpadami. Działamy w duchu dbałości o środowisko naturalne i przyczyniamy się do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.

Jeśli Państwa firma potrzebuje partnera do profesjonalnej obsługi w zakresie oferowanych przez nas usług, to PROecco jest gotowe na tę współpracę. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.

Potencjalnym klientom oferujemy przejrzyste warunki współpracy m.in.:

  • szybka analiza materiału
  • płatność gotówką
  • wysokie ceny zakupu surowców
  • korzystne rozwiązania logistyczne